Business Services

Home Politikamız

Politikamız

ENKA Systems olarak çalışanlarımıza saygı duyuyoruz ve farklı özgeçmişlerden, deneyimlerden ve görüşlerden gelen çeşitliliğe değer veriyoruz. Şirketimiz bünyesinde istihdam kararları ırk, renk, cinsiyet, yaş, din, ulusal köken, fiziksel ve zihinsel engeller, cinsel eğilimler ve yürürlükteki kanunlar tarafından yasaklanmış olan diğer ayrım unsurları dikkate alınmaksızın verilir.

ENKA systems kanunsuz ayrımlardan, tacizden ve/veya misillemelerden arındırılmış bir çalışma ortamı sunmaktadır. Çalıştığımız her yerde insan haklarına saygı göstermek gibi bir sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz. İşe alım politikamız işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir.

SAYGI

SAYGI

ENKA Systems olarak çalışanlarımıza saygı duyuyor ve farklı geçmişlerden, deneyimlerden ve görüşlerimizden değer çeşitliliğine değer veriyoruz.

İSTİHDAM

İSTİHDAM

Şirketimizde istihdam kararları, ırk, renk, cinsiyet, yaş, din, ulusal köken, bedensel ve zihinsel engelli olma, cinsel yönelim ve uygulanabilir yasalar tarafından yasaklanan diğer ayrımcı faktörler dikkate alınmaksızın yapılmaktadır.

GÜVEN

GÜVEN

ENKA Systems, yasadışı ayrımcılıktan taciz ve / veya misilleme yapılmadan bir çalışma ortamı sunmaktadır. Çalıştığımız her yerde insan haklarına saygı duymanın bir sorumluluğumuz olduğunun farkındayız.