Neden EPS Kullanmalısınız?

EPS tüm mevzuatlara uyum sağlayan çok uluslu İnsan Kaynakları Programı

Kurumsal Hafıza

Separator-Image-White

EPS- Küresel Personal Yönetim sistemi ile personele ait tüm bilgiler tek merkezde birleşit ve kurumsal hafızayı oluşturur. Personel ile ilgili dosya ve klasörleri aramak için arşive inmeye gerek yok. EPS ile hem işveren hem de çalışanlar için ilgili tüm dökümanlar tek bir konumda kullanıma hazırdır.

Özelleştirilebilir alanlarda işiniz için önemli olan genel iletişim verilerini, ücret oranlarını, fayda kayıtlarını, tahakkuklarını, eğitim, performans gözden geçirme ve bilgileri toplayın. Tüm insan kaynakları kayıtlarınız, kullanımı kolay gezinme sekmeleriyle EPS üzerinde tutun.

Gelişmiş Veri Güvenliği

Çalışanların özlük dosyaları, hakediş tahakkuku, işçilik maliyet takibi, izin işlemleri gibi dokümanlar izlenebilir ve şifre koruması ile kişisel bilgiler güvende tutulur.
EPS önemli dosylaara sadece yetkili kişilerin ulaşmasını sağlayarak şirket verilerinin mahremiyetini sağlar.

Ülke Mevzuatlarına Uyum Sağlama

Büyük projeleri gerçekleştirmek için çok sayıda çalışan istihdam edilir. Bu çalışanlar farklı ülkelerin vatandaşları olabilir ve bu durum iş verenin farklı mevzuatlara tabii olmasını gerektirecektir. EPS, farklı ülke mevzuatlarına uygun olarak hakediş hesaplaması ve raporlaması esnekliğine sahiptir ve bu esnek alt yapısı ile yeni ülke kanunlarına kolaylıkla uyum sağlar.

Performansları ve Ekibi Yönetme

Her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de iyi çalışanlar daha iyi koşullar talep ederken yöneticiler de bu çalışanların iyi performanslarını verilerle desteklemek istiyor
Business
EPS – Personel Yönetim Sistemi yetkili kişiler tarafından performans ölçümleri yapmaya olanak sağlar ve takım yönetimini daha kolay hale getirir
Software
Bir kişi bir projeye atanabilir, başka bir projeye gönderilebilir veya birden çok takımın parçası olabilir. Hedeflerin belirlenmesi, izlenmesi ve yönetilmesi EPS ile çok daha basit.

Zaman Yönetimi

Tatiller, hastalık durumları ve mazaret izinleri ve bu izinlere bağlı olarak hesaplanacak ödemeler, kesintiler için otomatik hesaplamaları EPS- Personel Yönetimi ile yönetin.

Eğitim ve Sertifikaların Takibi

EPS ile personele ait eğitimler alanında , sertifika türünü, eğitimi sağlayan kuruluşun bilgisini, eğitime katılacak kişileri, tamamlanan saatleri, katlanılan maliyetleri ve çok daha fazlasını girebilirsiniz. Gelecekteki sertifikasyon yenilemeleri için otomatik hatırlatıcılar ayarlamak ve raporlar ile eğitimleri, çalışanların katılım durumlarını değerlendirmek mümkün.