Neden EGVN Kullanmalısınız?

EGVN ile Tedarikçiler ve Süreçler Kontrol Altında

Kalite Kontrol Altında

Separator-Image-White

Bir projesinin en büyük ve en önemli gider kalemlerinden bir tanesi satın almadır. Tedarikçilerden yapılan satın alımları kaliteden ödün vermeden uygun maliyete ve de zamanında gerçekleştirmek gerekir.

EGVN Küresel Tedarikçi Yönetim Sistemi ile bütün tedarikçileri merkezi bir sistemde, bütün değerlendirmeler ile birlikte kontrol altına alabilir ve onları yönetebilirsiniz. EGVN terimleri, uygulamaları ve beklentileri standartlaştırmanıza izin verir.

Maliyet Yönetimi

Provide Financial Advise Icon
EGVN Küresel Tedarikçi Yönetimi ile sözleşmeler için maliyet yönetimi sağlar. Tedarikçiler ile yapılan sözleşmeleri geçmişten günümüze listeleyerek sözleşmeleri değerlendirmenize, önemli şartları görüntülemenize ve yenileme bildirimlerini veya sonlandırma adımlarını uygulamanıza yardımcı olur.

Dokümanlara Kolay Ulaşım

Tedarikçilere ait iş süreçlerini tanımlayan dökümanlara EGVN ile tek bir noktada depolayın.
Küresel Doküman Yazılımı ile tedarikçilere ait belgeler daha düzenli, daha rutin ve hale kontrol edilebilir hale gelir.

Artan Tedarikçi Performansı

EGVN ile tedarikçi verimliliği önemli ölçüde artmıştır.
Business
Küresel Tedarikçi Yönetim Yazılımının sunduğu en iyi argüman, ölçeklenebilir, güvenilir süreç odaklı iş akışı oluşturmasıdır.
Software
EGVN süreç devam ederken ya da süreç bittikten sonra tedarikçilerin puanlanarak sistem üzerinden değerlendirilmesini ve değerlendirmelerin raporlanmasını sağlar.

Kıyas ve Raporlama

Başarılı inşaat şirketlerinin güçlerinin bir kısmı iyi tedarikçilerden gelir. Tedarikçilerin peformanslarını
yıllar boyunca EGVN ile kontrol edebilir aynı hizmeti veren şirkeler için raporlar düzenleyip performanslarını fayda maliyet düzeyinde değerkendirebilirsiniz. EGVN zamanlanmış rapor gönderme aracı ile periyodik olarak raporlar gönderilebilirsiniz.