Neden EGPS Kullanmalısınız?

EGPS ile Satın Alırken de Kazanın

Şeffaflık

Separator-Image-White

Talepler, satın alınan kalemler, işlenen siparişler ve yapılan ödemeler konusunda EGPS- Küresel satın alma yazılımı tüm süreç hakkında tam bir fikir sahibi olmanızı sağlar.

EGPS mevcut ve yerleşik sözleşmelere uygunluğu denetleyerek kullanıcılara detaylı raporlar alma imkanı sunar.

Satın Alma Standartları

Development Icon
Küresel satın alım sistemi süreçleri standartlaştırmaya ve sapmaları azaltmaya yardımcı olur.
Planning Icon
EGPS iç departmanlar arasında işbirliğini geliştirirerek organizasyonun doğru yönlendirilmesini ve tedarikçilerin sözleşmeler doğrultusunda kullanılması ve sözleşme dışı alımların önlenmesini sağlar.

Maliyetlerden Kazanç Sağlama

EGPS- Küresel satın alma programı ile kalemlerin maliyetleri hacimden faydalanılarak veya tedarikçi ilişkilerinin yapılandırılmasıyla düşürülür. EGPS ile kalite ve tedarikçi performansı iyileştirirken harici, gereksiz harcamaları azaltarak sistem iyileştirmeleri sağlanır Satın alma, evrak işleri, yeniden çalışma ve hataları minmize eder.

Operasyonel Verimlilik

Business
EGPS, satınalma siparişi takibi, İhale durumları gibi dahili süreçleri otomatikleştirerek daha yüksek operasyonel verimliliğe yol açar.
Software
Bu faaliyetler insan müdahalesi olmadan tamamlanabileceğinden, işlem süresini kısaltır ve aşağı süreçleri hızlandırmaya yardımcı olur.

Küresel Çeşitlilik

EGPS dünyanın çeşitli ülkelerinden kaynak sağlama kolaylığı sağlayan çeşitli para birimleri, diller ve lojistik seçeneklerini desteklemektedir. Web tabanlı satın alma, alıcıyı dünyanın dört bir yanındaki tedarikçileri de bağlayarak, aralarından seçim yapabileceğiniz daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine erişim sağlıyor.