Neden EGFS Kullanmalısınız?

EGFS ile çoklu kur farklı lokasyon hatasız işlemler

Kolaylık Sağlar & Zaman Kazandırır

Separator-Image-White

EGFS faturalar, kasa ve banka işlemleri, personel masraf beyanları, bordrolar, tahakkuk kayıtları gibi tüm finansal işlemleri ayrı ayrı veri girişi ekranları ile kaydeder ve çok az muhasebe bilgisi olan kimselerin bile ön muhasebe işlemlerini yapabilmelerini sağlar.

Ön muhasebe ile muhasebe işlemlerini entegre ederek çalıştırı ve yetkililerin zaman kazanarak ve işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır.

Merkezi Yönetim

Business Monitoring Lead Generation Icon
EGFS aynı anda birden farklı lokasyonda faaliyet gösteren şirketler için bordro, faturalama, envanter yönetimi gibi önemli iş süreçlerini ve görevleri tek bir merkezden aynı anda yönetmenize yardımcı olur.
Complete Solution Icon
EGFS finans süreçlerini daha verimli hale getirmenin yanı sıra çok fazla zaman ve para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

Düzenli & Kusursuz Organizasyon

Finans ve muhasebe programları basit hataların yapılmasını ve faturaların kaybolmasına mani olur. EGFS tüm verileri ve bilgileri güvenli bir şekilde yedekleriyle saklar. EGFS ile faturaları inceleyebilir, yeniden yazdırabilir ve yeniden gönderebilirsiniz. Ayrıca, faturaları fatura numaraları, isimler ve miktarlarla kolayca arayabilirsiniz. EGFS girilen tüm verileri düzgün bir şekilde organize ettiği için süreç kolay, hızlı ve hatasızdır.

Kontrol ve Bütçeye Bağlılık

Küresel Finans yazılım EGFS proje maliyetlerinin takibi için birçok araç içerir.
Business
Şirketleri bütçe dahilinde kalmaları için finansal analiz ve stratejik planlama açısından destekler. Yöneticilerin tahmin etmelerini, senaryoları değerlendirmelerini ve hayati piyasa eğilimlerinin potansiyelini analiz etmelerini sağlayarak başarılı iş stratejileri için temel oluşturur.
Software
Tüm işlemlerin maliyet kodları ile girilmesi sayesinde bütçe kontrolü ve proje bazlı değerlendirme imkanı sunar.

Çoklu Kur İşlemleri

EGFS birden fazla lokasyonda işlem yapan ya da birden fazla ülkenin finans sistemine tabii olan şirketlerin bir işleme ait hesabı hem orjin ülkenin para birimiyle hem de ihtiyaç duyulan ülkenin para birimi ile tutulmasını sağlar. EGFS ile kur farklarından doğan hesaplamalar yapılarak defterlere kaydedilirken merkez bankası kuru baz alınarak işlem gerçekleştirir.

Online Çözümler

EGFS faturalar, makbuzlar, dekontlar gibi dokümanlara telefonunuzdan tabletinizden kolayca erişmenizi sağlar. Zaman ve mekan bağımsız istediğiniz zaman dökümanları görüntüleyebilir ve işlem yapabilirsiniz.

E-Fatura ve E-Defter.

Kurumsal işlemleri daha kolay hale getirmek, daha hızlı fatura hazırlamak ve faturaların kaybolma riskini ortadan kaldırmak isteyen çoğu şirket e-fatura uygulaması kullanmaktadır. EGFS, E-Fatura ve E-Defter entegrasyonu içerir böylelikle e-faturalar otomatik olarak sisteme işlenip muhasebeleşmesini sağlar.

Raporlama

EGFS- finansal süreçleriniz hakkında ayrıntılı raporlar sağlar ve para akışını izlemenize yardımcı olur. Gider, maliyet ve gelirlere ait net bir resmi görmenize imkan tanır.EGFS filtreleme özelliği ile girdiğiniz bilgilerin türüne bağlı olarak, derinlemesine işlem yapar ve önemli raporlar sağlar.