Neden EGEM Kullanmalısınız?

EGEM ile Makine Ekipman Parkurunuzdan Maksimum Verin Alın

Envanteri Bilmek

Separator-Image-White

Ekipman Yönetim programı kullanmanın sağladığı en önemli avantaj envanterde ne olduğunun bilinmesini sağlamasıdır. 

Envanterinizde ne olduğunu bilmek yetmez dahası bu envanterin fiziksel ve güncel durumlarını bilmek gerekir ! EGEM ekipman hakkında değerli bilgiler sunar.

EGEM- Küresel Ekipman yönetim yazılımı, makine ve ekipman envanterinizde tam olarak neler olduğunu bilmenize yardımcı olur ve çalışmasını, bakımını ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için gerçek bir çözüm sunar.

Kağıt İşlerini Azaltmak

Makine ve Ekipman yönetimi için yazılım kullanmak evraklara olan bağlımlığı ortadan kaldırır.
EGEM ile bilgiler otomatik olarak ayarlanır. Bakım ve onarım personelleri iş emirleriyle ilgili tüm bilgileri bilgisayarlarında veya mobil cihazlarında görüntüleyebilir.
Bu nedenle, bakım onarım yetkilileri ihtiyaç duydukları bilgileri bulmak için klasörleri ve dosya dolaplarını aramak zorunda kalmazlar.

Verimli İş emirleri Oluşturmak

Ekipman yönetimi yazılımı iş emirlerini hızlı ve kolay bir şekilde planlamanıza, atamanıza ve kapatmanıza olanak sağlayarak iş akışını ve verimliliği artırır. EGEM ekranları konfigüre etme, sistemdeki tüm iş emirlerini otomatik olarak takip etme ve her ekipman ile ilişkili geçmişi yakalama ve geleceği şekillendirme olanağını verir.

Ekipman Verimliğini Arttırmak

EGEM Ekipman yönetim yazılımına online olarak her yerden ulaşılabilir.
Business
EGEM yetkililerin gerçek zamanlı bilgilere erişmelerini, envanteri kontrol etmelerini ve her yerden iş emirleri başlatmalarını sağlar.
Software
EGEM gerekli prosedürler, parçalar ve araçlar hakkında ayrıntılı bilgi verir, böylece gecikmeden veya kesinti olmadan çalışma imkanı sunar.

Bakımları Planlamak

EGEM Ekipman yönetim yazılımı, bakım problemlerinin ve pahalı onarımların meydana gelmesini önleyerek, denetimlerin ve bakımın zamanlamasını otomatik hale getirir. Reaktif bakımdan proaktif bakıma geçiş, bakım fonksiyonunun maliyetlerini azaltırken ekipman ömrünü de uzatır.

İş Güvenliğini Arttırmak

EGEM Ekipman Yönetimi yazılımı, arızaları ve kritik hataları önlemek için ekipmanların düzenli olarak kontrol edilmesine, bakımının yapılmasına ve güvenlik standartlarının karşılanmasına yardımcı olur.
EGEM kazalara bağlı olarak çalışma süresinin kaybını en aza indirir ve ekipmanın hem operatörler hem de çevre için daha güvenli hale getirir.

Düzenleyici Standartlara Uyum

Projeler gerçekleştirilirken ekipmanlar ulusal ve uluslararası düzenleyici standartlara uygun olmalıdır. Tüm şirketler düzenleyici kurumlar tarafından periyodik denetimler veya rastgele denetimlerle karşı karşıyadır. EGEM Ekipman yönetim yazılımı, mevzuata uygunluğu gösterilmesini ve bir denetim için gerekli olan hazırlığın yapılmasını sağlar.EGEM sayesinde yetkililer makineler üzerinde gerçekleştirilen bakım işlerini, makine evraklarını detaylandıran raporlar üretebilirler. EGEM Ulusal ve Uluslarası standartlara uyumluluğun kolayca izlenebilir olmasını sağlar

Atıl Makine ve Zamanı Azaltma

Projenin kesintiye uğraması hem gelir kaybı hem de bir kuruluşun markasına ve itibarına zarar verme açısından maliyetli sonuçlar doğurur. Planlı, önleyici bakım üzerine odaklandığınızda, ekipman kesinti en aza indirilir.
EGEM makine ekipman parkurunu düzenli olarak muhafaza edilmesini sağladığından, makinelerin atıl kullanımının önüne geçer ve çalışanların da zamanı etkin kullanmasını sağlar.

Yedek Parça Karmaşına Son

Bir Ekipman yönetimi kullanılmadığında ihtiyaç duyulan yedek parçaları gerektiğinde bulmak zor olabilir. EGEM ilgililerin yedek parçaları takip etmesine ve otomatik olarak yedek parçaları düzenlenmesine olanak sağlar. EGEM ile doğru yedek parçalara sahip olur ve onarımları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. EGEM, ihtiyaç olan parçaların tam olarak nerede bulunduğunu söyler, depolarda yedek parça karmaşasına son verir.