Neden EDMS Kullanmalısınız?

EDMS ile zaman kazanın ve başarıya ulaşın

İletişimi ve İşbirliğini Artırma

Separator-Image-White

EDMS – Doküman Yönetim sistemine sahip olmak, özellikle farklı coğrafi bölgelerde çalışanlar arasında daha hızlı ve daha kolay işbirliğini teşvik etmektedir.

EDMS dokümanlara hızlı bir şekilde erişme ve paylaşma imkanı ile  tüm kullanıcıların aynı proje üzerinde hiçbir zorluk yaşamadan birlikte çalışmasına olanak tanır.

EDMS yazılımımızda bulunan diğer özellikler sayesinde, bu belgeler  arasında saklanabilir ve paylaşılabilir.

Erişebilirlik

İş seyahatine çıktığınızda, evden ya da farklı bir lokasyonda çalışmak istediğinizde bir dokümana ulaşamadığınızda ne yapıyorsunuz?
Çalışmaya son veriyor, öteliyor ya da verimsiz çalışıyorsunuz yani erişemediğiniz bir doküman tüm süreci baltalıyor ! Tüm dokümanları yanınızda götürmek ya da bilgisayarınıza yüklemek pek de mümkün değil !
EDMS internete bağladığınız her yerden ofisinizdeki gibi tüm dokümanlara kolayca ulaşmanızı sağlar !

Doğru ve Güncel Versiyonda Çalışma !

Büyük projelerde güncellenmiş belgeleri korumak ve bilgi akımını korumak genellikle çok zordur ve kimi zamandan içinden çıkılmaz bir hal alır. EDMS Doküman Yönetim Sistemi ile bu tarz sorunlardan kurtulabilirsiniz ! EDMS ile belgeleri takip etmek ve güncel tutmak her hangi bir sistemden çok daha kolaydır. Kullanıcılar bir dokümanı kolayca yükleyebilir, BIM (Yapı Bilgi Modeli) modeli üzerinden güncellemeleri ve versiyonları yazılım aracılığıyla çevrimiçi olarak yönetebilir.

Tasarruf Yapma ve Zamanı Etkin Kullanma !

İş hayatında sıklıkla kullanılan “Vakit Nakitir” sözünüz ne manaya geldiğini iyi biliyoruz. Dosyalar arasında kaybolmadan, vakti verimli olarak kullanarak, minimum hata ile ve hatta hatasız çalışmak için sistemli ve programlı olmaya, yani EDMS’e ihtiyaç var
Business
Tüm belgelerin EDMS üzerinde düzenlenmesi ve dosyalanması, doğru bilgilere zamanında ulaşmayı sağlar.
Software
Gelişmiş arama motoru özelliği ile kelimeler, etiketler, kategoriler, alt kategoriler ve meta veriler ile dinamik arama motoru sayesinde kolayca bulunabilir ve kullanılabilir.

Verimliliği Arttırma

Dokümanları yüklemek, düzenlemek, takip etmek ve paylaşmak, EDMS- Doküman Yönetim sistemi ile yaklaşık size %50 zaman kazandırır. Böylelikle çalışanlar daha üretken ve sonuçta daha verimli olurlar. EDMS şirketin tüm belgelerini ve verilerini tek bir yerde dijital olarak depolanmasını sağlar. EDMS üzerindeki bu verileri herhangi bir bilgisayardan veya izinli bir mobil cihazdan erişilebilir.

Tüm Ekibi Bilgilendirme !

EDMS dokümanların sürüm kontrolü işlevini kullanılarak güncellendikten sonra ilgililerin okumasını sağlamak için bildiriler gönderebilirsiniz.
Tüm kullanıcılar aynı anda son durum hakkında bilgilendirildikten sonra okuduklarına dair kendilerinden geri dönüm talep edebilir ve onlara bir son tarih verebilirsiniz.
Dosya ulaşmadı veya bu güncelleme bana gönderilmedi gibi sorunların önüne geçerek tüm ekibi güncel bilgiden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.