Company Overview

Home Hakkımızda

Şirket Genel Bakış

Blue-Separator-Line-Image
Who-We-Are

Biz Kimiz

ENKA Systems, büyük ölçekli ve global düzeyde operasyonlar yürüten şirketlerin yazılım ihtiyaçlarını karşılayan %100 yerli bir teknoloji firmasıdır.

Mission

Misyonumuz

“Daha güzel bir gelecek için” teknolojik çözümler üreten ENKA Systems iş ortaklarına; kurumsal hafıza, mobilite ve süreç entegrasyonu, çalışanlarına ise keyifli çalışma imkanı sunar.

Our Vision

Vizyonumuz

Öncelikle İnşaat, madencilik ve enerji sektörlerinde firmalar tarafından tercih edilen dünya çapında lider teknoloji şirketi olmak.

ENKA Systems, 60 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimle geliştirilen, 51 ülkede 500’den fazla projenin bütçesine uygun olarak, karlı ve zamanında tamamlanabilmesi için kullanılmış yazılım çözümleri sunmaktadır.

 

ENKA Systems, ENKA grup şirketlerine özel hazırlanan yazılımların sürekli olarak geliştirilmesi ve bu yazılımların diğer sektör ve şirketlere pazarlamasından sorumlu bir ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. şirketidir.

 

Tamamı yerli imkanlarla geliştirilen yazılımlar, ENKA grup şirketlerinde ve ENKA’nın ortaklarıyla birlikte yürüttüğü uluslararası projelerde kullanılmaktadır. İnşaat sektöründeki tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanan yazılımlarımız, karlılığı ve kontrolü maksimum seviyelere taşımaktadır. Bu noktada en büyük referansımız, karlılık olarak Türkiye’nin en önde gelen şirketlerinin başında yer alan ENKA’dır. Yazılımlarımız, inşaat sektörünün yanı sıra çok uluslu ve büyük ölçekli operasyonlar yürüten diğer sektörlerdeki firmaların da ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir.

 

ENKA Systems’in en önemli misyonu, yoğun know-how içeren bu programların Türkiye ve yurt dışında doğru kullanıcı ve firmalarla buluşmasını sağlamak ve geliştirdiği yazılımlarla bilişim sektörüne fayda sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçi Olmak

Yenilikçi Olmak

Mükemmeliyet, Yenilikçilik ve Gelişim.

Etik

Etik

Yaptığımız işte Şeffaflık, Hesap Verebilirlik ve Disiplin vardır.

Dayanışma

Dayanışma

Başarıyı paylaşmak ve başarısızlığın karşısında beraber durmak.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

İç ve dış paydaşlara yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı.

Bağlılık

Bağlılık

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevreye ödün vermeden bağlılık.

Güven

Güven

Çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki.

Bütünlük

Bütünlük

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, idari ve denetim yetkililerine, rakiplerimize ve topluma karşı davranışımız hatasız bir bütündür.