Blog Elements

Home Haberler

Haberler

Separator-Image-Blue

ENKA kurumsal koşu takımı, Pazar günü düzenlenen 40. İstanbul Maratonu’nda TEMA Vakfı için koştu.

ENKA kurumsal koşu takımı, Pazar günü düzenlenen 40. İstanbul Maratonu’nda TEMA Vakfı için koştu. ENKA koşucuları, yürüttükleri bağış kampanyaları sayesinde TEMA Vakfı “Ağaç Kardeşliği” projesi için 44.000 TL’nin üzerinde bağış toplayarak projeye destek oldular. İyilik peşinde koşan tüm ENKA Gönüllülerine teşekkür ederiz !

ENKA Gönüllüleri, 17-18 Kasım tarihlerinde Ahtapot Gönüllüleri Derneği’nin Malzeme Değerlendirme Merkezindeydi

ENKA Gönüllüleri, 17-18 Kasım tarihlerinde Ahtapot Gönüllüleri Derneği’nin Malzeme Değerlendirme Merkezindeydi. Gönüllülerimiz iki gün boyunca Kahramanmaraş’ta bulunan ihtiyaç sahibi ilk ve ortaokul öğrencileri için ikinci el kıyafet, ayakkabı, kitap ve oyuncakları tekrar kullanılabilir hale getirmek amacıyla ayıklama, temizleme, ütüleme ve paketleme işlerini tamamlayıp, koliler halinde yola çıkmaya hazır hale getirdiler. Şimdi sıra malzemeleri öğrencilere ulaştırmakta!

İspanyol IDOM tercihini EDMS’ten yana kullandı.

Uluslararası alanda danışmanlık, mühendislik ve mimarlık hizmetleri veren İspanya merkezli IDOM şirketi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Gar- Düztepe – Hastane Hattı Metro İnşaatında BIM Entegreli Doküman Yönetim Sistemi EDMS – Küresel Doküman Yönetim Sistemi kullanmaya başladı. EDMS, çok sayıda lokasyondan milyonlarca dokümanın tek sistemden yönetilebildiği, farklı lokasyonlardaki işveren, tasarımcı, danışman, proje yöneticisi, tedarikçi, alt yüklenici gibi projeye müdahil olan tüm kullanıcıların dokümanlara hızlı ve kolay erişebildiği işlemlerin kayıt ve kontrol altına alındığı global elektronik doküman ve proje yönetimi sistemidir.

İtalyan Neosia tercihini EDMS’ten yana kullandı.

Dünyanın önde gelen müteahhitlik mühendislik şirketleri arasında yer alan Maire Tecnimont şirketinin iştiraki Neosia firması Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Gar-Gaün-15 Temmuz Hattı metro inşaatı projesinde BIM Entegreli Doküman Yönetim Sistemi, EDMS – Küresel Doküman Yönetim Sistemi kullanmaya başladı.EDMS, çok sayıda lokasyondan milyonlarca dokümanın tek sistemden yönetilebildiği, farklı lokasyonlardaki işveren, tasarımcı, danışman, proje yöneticisi, tedarikçi, alt yüklenici gibi projeye müdahil olan tüm kullanıcıların dokümanlara hızlı ve kolay erişebildiği işlemlerin kayıt ve kontrol altına alındığı global elektronik doküman ve proje yönetimi sistemidir.