Business Services

Home EGVN

EGVN (Tedarikçi Yönetim Sistemi) Genel Bakış

EGVN (Küresel Tedarikçi Ağı Yönetimi) ; şirketlerin, tüm tedarikçi, yüklenici ve altyüklenicileri kapsayan bilgi havuzları oluşturarak, bu bilgilere dünyanın değişik noktalarındaki kullanıcılarının ve paydaşlarının erişmesini sağlamasına ve standartlar çerçevesinde sağlıklı tedarikçi değerlendirmelerini yapmalarına olanak vermek üzere geliştirilmiş küresel tedarikçi yönetimi sistemidir.

Web temelli bir altyapıya sahip olan EGVN özellikle çok büyük ölçekli projelerde veya dünya üzerinde aynı anda birden farklı lokasyonda faaliyet gösteren şirketlere, iş süreçlerinde ilişki kurdukları farklı coğrafyalarda, farklı lokasyonlarda, farklı sektörlerde faaliyet gösteren tedarikçilerini tek bir sistem üzerinden kusursuzca yönetme imkanı sunar.

Küresel Tedarikçi Yönetim Sistemi

  • Detaylı Tedarikçi Verisi
  • Tedarikçi Bilgilerini Güncelleme
  • Tedarikçilere Ait Dokümanları Takip Etme
  • Tedarikçi Değerlendirme
  • Raporlama

Genel Özellikler

Detaylı Tedarikçi Verisi

EGVN, ürün veya hizmet sağlayıcıların tüm verilerini detaylı olarak kayıt altına alır ve takibini sağlar.

Tedarikçi Bilgilerini Güncelleme

EGVN kullanıcısına onay ve bilgi amaçlı bildirimler ile iletir.

Tedarikçilere Ait Dokümanları Takip Etme

EGVN, ürün veya hizmet sağlayıcısına ait tüm dokümanların tedarikçi kartı üzerinde farklı kategoriler altında kaydedilmesini ve izlenmesini sağlar.

Tedarikçi Değerlendirme

EGVN, tedarikçinin süreç devam ederken ya da süreç bittikten sonra puanlanarak sistem üzerinden değerlendirilmesini ve değerlendirmelerin raporlanmasını sağlar.

Raporlama

EGVN, Kayıt altına aldığı tüm bilgiler için detaylı raporlar sunar. Tedarikçi bilgi havuzunun tek bir sistemde izlenebilmesini ve istendiğinde anlık olarak bu bilgilere erişilebilmesini sağlar.